Wejdź do środka filmy – karty mieszkań i spacery wirtualne dla Twojej inwestycji

SPACERY WIRTUALNE

Dlaczego nie pokażesz swojemu klientowi mieszkania? Argument, że inwestycja jest w budowie to już przeszłość! Pokaż każde mieszkanie ze swojej inwestycji potencjalnemu nabywcy. Dzięki temu zaczniesz sprzedawać szybciej!

SPACERY WIRTUALNE

Jeżeli chcesz, żeby Twoja oferta zapadała szybko w pamięci klienta stwórz kartę mieszkania. To nie tylko przejrzysta grafika prezentująca nieruchomość, ale też wszystkie informacje kluczowe dla nabywcy zebrane w zgrabny sposób. 

Co znajdziesz w spacerze wirtualnym

Spacer zbudowany jest na podstawie modelu 3D Twojego mieszkania. Dzięki temu mamy swobodę w kreowaniu ujęć, które pokazują Twoją inwestycję. Na spacerze znajdzie się Twoje logo, informacje kontaktowe, odnośnik do strony internetowej Twojej inwestycji a także info spoty na których zamieścić będziesz mógł dodatkowe informacje takie jak tabelki z metrażem. Spacer dodatkowo posiada interaktywną mapę która jest rzutem 3D Twojego mieszkania!

Kontakt

Niech klient szybko dowie się gdzie znajduje się biuro sprzedaży Twojej inwestycji oraz ma bezpośredni kontakt do obsługującego go agenta. Spacer będzie zawierał odnośniki do strony Twojej inwestycji.

Info spoty

W dowolnym miejscu mieszkania możemy umieścić info spot, który będzie prezentował informacje w postaci tekstów, grafik lub odnośników do stron internetowych dotyczących Twojego mieszkania.

Karta mieszkania

We wskazanym przez Ciebie miejscu możemy umieścić info spot z kartą mieszkania, która będzie zawierać takie informacje jak adres inwestycji, rzut 3D mieszkania, tabelka z metrażem czy bezpośredni kontakt do agenta.

Sprawdź nasze spacery wirtualne

Poniżej możesz zobaczyć przykładowe realizacje spacerów wirtualnych. Niektóre z tych mieszkań zostały sprzedane jeszcze przed wybudowaniem! Nieważne czy chcesz sprzedać kawalerkę czy duże rodzinne mieszkanie z ogrodem- przygotujemy specjalny spacer wirtualny odpowiadający Twoim potrzebom!

Kontakt

Jeżeli jeszcze się zastanawiasz lub masz pytania skontaktuj się z nami bezpośrednio.
… i sprzedaj nieruchomość szybciej!