Wejdź do środka filmy – karty mieszkań i spacery wirtualne dla Twojej inwestycji

graficzny.com.pl

KARTY MIESZKAŃ

Jeżeli chcesz, żeby Twoja oferta zapadała szybko w pamięci klienta stwórz kartę mieszkania. To nie tylko przejrzysta grafika prezentująca nieruchomość, ale też wszystkie informacje kluczowe dla nabywcy zebrane w zgrabny sposób. 

Co przedstawiają nasze karty

Na naszej karcie znajdziesz wszystkie kluczowe informacje na temat swojej nieruchomości. Jesteśmy w stanie przygotować specjalną kartę dla Twoich potrzeb. Zgodnie z naszym standardem na podstawowej wersji karty znajdują się poniższe informacje. 

Lokalizacja

Przedstawiamy lokalizację powstającej nieruchomości, aby klient szybciej kojarzył w której części miasta znajduje się Twoja inwestycja.

Rzut mieszkania

Głównym elementem skupiającym uwagę jest rzut 3D mieszkania, który pobudzi wyobraźnie Twojego klienta.

Informacje

Najważniejsze informacje takie jak metraż łączny, piętro, budynek zostaną wyróżnione w widocznym miejscu.

Tabelka z metrażem

Obok rzutu zaprezentujemy tabele z dokładnym metrażem pomieszczeń. Pomieszczenia będą ponumerowane na rzucie oraz w tabeli.

Plan piętra

Na karcie znajduje się miejsce na informacje dotyczące dokładnego miejsca mieszkania na piętrze wraz z informacją o jego nasłonecznieniu.

Kontakt

Niech klient szybko dowie się gdzie znajduje się biuro sprzedaży Twojej inwestycji oraz ma bezpośredni kontakt do obsługującego go agenta.

Jak wyglądają nasze karty mieszkań

Poniżej możesz zobaczyć przykładowe realizacje naszych kart. Jeżeli nie chcesz skorzystać z naszych standardowych formatów- specjalnie dla Ciebie przygotujemy kartę, która będzie zawierać wszystkie informacje dotyczące inwestycji, które chcesz przekazać! Wystarczy, że wyślesz do nas wiadomość z informacją co jeszcze powinno znaleźć się na karcie. 

Kontakt

Jeżeli chciałbyś przygotować karty dla swojej inwestycji lub masz pytania- skontaktuj się…
… i sprzedaj nieruchomość szybciej!