Wejdź do środka filmy – karty mieszkań i spacery wirtualne dla Twojej inwestycji

JAK TO DZIAŁA?

Wkrótce na tej stronie opiszemy dokładnie nasz prosty proces, który ułatwia stworzenie spacerów wirtualnych i kart mieszkań dla Twojej inwestycji! 

F.A.Q.

Aby usprawnić proces komunikacji przygotowaliśmy listę najczęściej zadawnych pytań dotyczących realizcji naszych usług.

Każde zlecenie jest osobną historią. W przypadku zdjęć i filmów czas realizacji zależy od odległości obiektu oraz ilości poprawek na które się z Tobą umówimy. Dodatkowo na czas wpłynąć mogą pozwolenia na lot dronem w strefach objętych dodatkową kontrolą. W przypadku wizualizacji i spacerów wirtualnych czas zależy od jakości materiałów, które nam Państwo dostarczają. 

Jesteśmy zarejestrowaną działalnością i wystawiamy pełną fakturę VAT na nasze usługi. 

Minimalny okres hostingu dla spacerów wirtualnych wynosi odpowiednio (po tych okresach za dodatkową opłatą można wydłużyć hosting):

  • 6 miesięcy w pakiecie standard
  • 12 miesięcy w pakiecie premium

Pracujemy nad trzema standardami wykończeń, jednak aktualnie wszystkie materiały i meble ustalamy osobiście po kontakcie z klientem.

Przygotowujemy modele 3D obiektów, wizualizacje wewnętrzne i zewnętrzne a także widok typu “dolly house” (domek dla lalek) dla poszczególnych pięter. Jest to świetny materiał reklamowy, pozwalający potencjalnym klientom na odnalezienie się w jeszcze niepowstałej inwestycji!

Jesteśmy młodym, kreatywnym teamem. Przede wszystkim zależy nam, aby to klient był zadowolony. Wiemy, że Państwu zależy na profesjonalnych materiałach marketingowych oraz szybkiej sprzedaży. Pomożemy!